my-breath.com

Невероятният успех на украинския национален отбор на параолимпийските игри през 2016 г. продължава да удивлява и наслаждава публиката по целия свят и предизвиква особена вълна сред украинците. Разбира се, след 5 дни на състезанието, нашият отбор вече е спечелил повече от 60 медала - и всъщност има още една седмица на състезание напред!

Вече можем да кажем с увереност, че това са най-успешните параолимпийски игри за Украйна - в края на краищата, нашият рекорд беше 84 медала и четвърто място в класирането на медалите в страните. В същото време Украйна се бори за второ място и вероятно ще продължи да го спечели.

Не е изненадващо, че победите на нашите спортисти предизвикаха такъв резонанс в социалните мрежи. Защо си заслужава завладяването на трите награди, за да плува в 200-метровия комплекс!

Друго усещане бе 24-годишният бегач Игор Цветов . Човекът, настроен на Параолимпийските игри през 2016 г., не е един, а два световни рекорда наведнъж.

Сред украински момчета, които реагираха на триумфа, всички бяха отбелязани наведнъж: обикновени спортни фенове, знаменитости и дори тези, които са на власт:

Редакторите на сайта "Единственият" се присъединяват към горепосоченото и пожелават на нашите спортисти да продължават да печелят, изненадват, удивляват и наслаждават целия свят!